Budownictwo

Użyteczność, trwałość, elegancja

Budownictwem zajmujemy się od ponad dwóch dekad. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy przez te lata wiemy, że w naszej branży ważne jest nie tylko terminowe wykonanie, ale także precyzja działania, solidna realizacja powierzonych prac oraz wykorzystywanie materiałów wysokiej jakości. Kadra pracownicza firmy PAGMA-BUD to zespół specjalistów, posiadających wiedzę o materiałach i wyrobach budowlanych oraz technologiach realizacji budynków i obiektów budowlanych.

Do współpracy zapraszamy przedsiębiorców oraz inwestorów z całego kraju, zainteresowanych pracami remontowymi i przebudowami, a także wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych (np. budynki użyteczności publicznej, budynki usługowe, hale i magazyny).

PAGMA-BUD specjalizuje się w pracach ogólnobudowlanych i remontach, a współpracując ze sprawdzonymi i rzetelnymi podwykonawcami, może zagwarantować Państwu również:

  • prace malarskie, sztablatury gipsowe, sztukaterie, prace konserwatorskie,
  • prace stolarskie, ciesielskie, renowacje stolarki okiennej i drzwiowej, parkiety,
  • roboty zbrojarskie, betoniarskie, murarskie, tynkarskie, posadzkarskie itp.,
  • prace glazurnicze, remonty elewacji,
  • roboty blacharsko – dekarskie,
  • prace wentylacyjne i klimatyzacyjne, prefabrykacja – montaż – serwis.

Wszystkie dotychczasowe inwestycje budowlane zrealizowane przez PAGMA-BUD spotkały się z wysokim uznaniem klientów, inwestorów i partnerów biznesowych. Szczególnie ceniona jest zgodność wykonywanych prac z umową, a także dokładność, profesjonalne podejście do każdego zlecenia i  terminowe zakończenie powierzonych projektów.

PAGMA-BUD świadczy usługi ogólnobudowlane na terenie całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Ostatnie realizacje z kategorii budownictwo