Aktualności

Sprawdź, co u nas nowego.

Właśnie rozpoczęliśmy nasz nowy projekt deweloperski!
Szukasz miejsca, w którym możesz cieszyć się jednocześnie spokojem i dogodną lokalizacją?
Mamy coś specjalnie dla Ciebie.

Projekt ALEJA LISTOPADOWA to 4 budynki w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich składa się z dwóch lokali mieszkalnych, o podwyższonym standardzie. Domy przeznaczone są dla czteroosobowej rodziny, która z pewnością doceni przestrzeń, funkcjonalność oraz przyjazne sąsiedztwo.

Inwestycja realizowana jest w Łodzi, w dzielnicy Stoki, przy ul. Listopadowej. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, żłobek, punkty usługowe i komunikacja miejska, a także tereny zielone, które sprzyjają rodzinnym spacerom i rekreacji. Bez wątpienia jest to doskonałe miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i tych, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, nie opuszczając miasta.

ALEJA LISTOADOWA: nowoczesne, ekologiczne domy w zabudowie bliźniaczej. Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum łódzkich Stoków to doskonałe połączenie ciszy i spokoju, z wygodnym dojazdem do centrum.


Wygraliśmy przetarg na kompleksową przebudowę kamienicy przy ulicy Sienkiewicza 22. Kamienica zmieni swoją funkcję zmieniając się z budynku mieszkalnego w budynek pełen lokali użytkowych. To duże przedsięwzięcie – kamienica, która od lat wymagała remontu, dzięki renowacji zmieni się nie do poznania. Oprócz działań wewnątrz, takich jak zmiany układu pomieszczeń oraz całkowita wymiana tynków, stolarek oraz instalacji, firma zajmie się również działaniami zewnętrznymi – budynek zyska nowy dach i fasadę. To wszystko otoczone terenami zielonymi, doskonałymi do wyciszenia i rekreacji. Kamienica wizualnie wpisywać się będzie w nową koncepcję estetyczną miasta, łącząc w sobie tradycję i nowoczesność.


WSCHODNIA 52/ WŁÓKIENNICZA 1 to kolejny adres na realizacyjnej mapie firmy. PAGMA-BUD wygrała przetarg na realizację inwestycji w ramach projektu “Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi”. W kamienicy zostanie przeprowadzony kompleksowy remont, mający na celu poprawę jakości życia mieszkańców oraz rewitalizację samego budynku tak, by zyskał nowy, bardziej estetyczny wygląd. Budynek czeka generalny remont instalacji elektrycznej, wodnej i gazowej. W kamienicy powstanie 18 mieszkań komunalnych, wyposażonych w aneks kuchenny, wannę lub prysznic, ubikację oraz kompletny zestaw baterii. W budynku znajdzie się również 6 lokali usługowych, a dookoła zaplanowane są tereny zielone, przeznaczone jako miejsce spotkań mieszkańców. Cały budynek przejdzie gruntowne zmiany, będąc kolejnym sukcesem, zarówno miasta, jak i naszej firmy.


Nie samą pracą człowiek żyje – my w wolnym czasie wspieramy łódzką kobiecą drużynę RUGBY. Dołącz do nas i pozwól realizować marzenia naszej młodzieży!